Четвер, 25 травня 2017 23:52

Капітан "Шахтаря" Д.Срна отримав травму у матчі за збірну Хорватії

Дарійо Срна

КИЇВ. 24 березня. УНН. В місті Осієка збірна Хорватії провела товариський матч з Ізраїлем за участю представника донецького “Шахтаря” Дарійо Срни, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Шахтар”.

Захисник “Шахтаря” Д.Срна вивів хорватів на поле з капітанською пов’язкою. Вже на 3-й хвилині гості мали шанс повести в рахунку, але ворота суперників врятувала штанга.

“Картаті” ж в атаці свій момент використали: після розіграшу стандарту та подання Брозовіч Перішич в дотик спрямував м’яч у ціль — 1:0.

Однак, перший тайм завершився неприємністю: Д.Срна отримав травму ноги в зіткненні з суперником і був замінений.

В середині тайму саме представник “гірників” в підкаті не дозволив Даббуру вразити порожні ворота. А через хвилину він же мало не провів другий гол хорватів — м’яч після його потужного удару пройшов поряд зі штангою.

Незабаром перевага подвоїлась і встановилась до кінця зустрічі завдяки голу Брозовіча — 2:0.

Відзначимо, що збірна Хорватії грала за схемою 3-5-2. Д.Срна діяв на позиції правого півзахисника, регулярно брав участь в атаках і в разі потреби допомагав партнерам в обороні.

Додамо, що за хорватів зі стартових хвилин на полі був присутній екс-нападник “Дніпра” Нікола Калинич, котрий був замінений на 57 хвилині.