субота, 22 липня 2017 р.07:06

Київське "Динамо" зазнало поразки від "Олімпіка" у товариській грі

Київське

КИЇВ. 26 березня. УНН. У паузі чемпіонату України, що виникла в зв'язку з матчами національних збірних різних країн світу, київське "Динамо" на однойменному стадіоні ім. Лобановського провело контрольний матч з донецьким "Олімпіком", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "Динамо".

До перерви за в цілому рівної гри кожен із суперників створив по одному моменту, який можна вважати гольовим. Більше активності стало в другому таймі, щоправда, майже всі моменти були створені біля воріт Артура Рудька. На 53-й хвилині під час контратаки Матяж в дотик зумів переправити м'яч у ворота. "Динамівці" спробували відігратися, проте численні заміни донеччан, сумарно Роман Санжар скористався цим правом дев'ять разів, збивали темп атакуючий дій.

Підсумкова точка була поставлена на 83-й хвилині, коли за рахунок точної передачі екс-динамівець Кирило Петров вивів Драченка сам на сам з воротарем, після чого рахунок був подвоєний – 0:2.

Відзначимо, що у грі з "Олімпіком" "біло-синіх" на поле з капітанською пов'язкою вивів досвідчений Данило Сильва, дебютом, нехай і в товариській зустрічі, в першій команді відзначився Валерій Болденков і Павло Полегенько. Тренерський штаб надав відпочинок Олександру Шовковському, а через травми були відсутні Сергій Рибалка та Микола Морозюк.

Окрім того, на початку тижня з розташування першої команди "Динамо" в свої збірні поїхали 11 гравців.

До вашої уваги склади команд:

"Динамо": Рудько, Данило Сильва (к), Макаренко, Антунеш, Болденков, Мігель (Оріховський, 60), Буяльський, Андрієвський (Полегенько, 75), Петрович, Яковенко, Мораес.

"Олімпік": Махарадзе (Литовченко, 46), Парцванія (Драченко, 63), Гришко (к), Огіря (Литовченко, 63), Доронін (Борзенко, 75), Гошкодеря (Волков, 46), Поступаленко (Хомутов, 65) , Матяж (Степанюк, 65), Немчанінов, Петров (Галенко, 85), Танчик (Шестаков, 46).