Середа, 24 травня 2017 11:48

Футболісти Німеччини зазнали мінімальної поразки від Англії

КИЇВ. 27 березня. УНН. Майбутній суперник збірної України на чемпіонаті Європи 2016 року команда Німеччини, поступилася на домашньому стадіоні “Олімпіаштадіон” в Берліні збірній Англії — 2:3, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Збірна Німеччини могла відкрити рахунок на 27-й хвилині, але гол Маріо Гомеса був скасований через офсайд. Німці домоглися свого незадовго до перерви завдяки Тоні Кроосу, який ударом з-за меж штрафного переграв воротаря гостей Джека Батленда. Останній через травму майже тут же був замінений на Фрейзера Форстера. Після перерви підопічні Йоахіма Льова подвоїли свою перевагу: на закид Самі Хедіра відгукнувся Гомес і головою підправив м’яч у дальній кут воріт Форстера.

Гості частково відіграли відставання через чотири хвилини, коли Гаррі Кейн після розіграшу кутового забрав м’яч у боротьбі з двома суперниками прострілив під дальню штангу. Потім відзначився один з головних героїв сезону в АПЛ Джеймі Варді.

Після прострілу Нетеніела Клайна на ближню штангу нападник “Лестера”, який вийшов на заміну, переправив м’яч п’ятою в ближній кут. Але і це було ще не все — вже в компенсований час Ерік Дайер точно пробив головою після кутового і приніс англійцям перемогу.

“Ось це перемога. Відмінно спрацьовано, хлопці. Виявили бойовий дух і виграли в Німеччині, поступаючись два м’ячі”, — прокоментував перемогу нападник Вейн Руні.

Варто відзначити, що в рядах гостей дебютував захисник “Тоттенхема” Денні Роуз, а у німців — його колега по амплуа з “Байєра” Джонатан Та.

Додамо також, форвард “Бешикташа” Маріо Гомес, на рахунку якого тепер 26 м’ячів у складі збірної, не забивав за “бундестім” протягом чотирьох років.