Понеділок, 11 грудня 2017 19:17

"Шахтар" став першим півфіналістом Кубка України з футболу

КИЇВ. 27 березня. УНН. У матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України полтавська “Ворскла” на “Оболонь-Арені” в Києві перемогла номінальних господарів “Шахтар”, але припинила свої виступи у турнірі, передає УНН з посиланням на сайт УПЛ.

“Шахтар” традиційно активно почав гру і створив кілька гострих моментів. Ближче до середини першого тайму гра відійшла від воріт гостей. А незабаром “оранжево-чорні” пропустили перший гол у поточному розіграші національного Кубка.

Юрій Вакс призначив штрафний удар за фол проти Юрія Коломойця. Дмитро Хльобас після короткого розбігу пробив зі стандарту в ближній кут. М’яч, чиркнув об штангу і влетів у ворота.

За інерцією після забитого гола “Ворскла” ще провела декілька атак, але серйозною загрозою для воріт Богдана Сарнавського вони не стали.

“Гірники” також могли відзначитися в першій половині зустрічі і теж після штрафного. Удар Бернарда був небезпечним, але м’яч розминувся з хрестовиною на кілька сантиметрів.

По перерві ініціатива знову перейшла до господарів поля. Протягом 20-ти хвилин вони розхитували оборону “Ворскли” і їх старання увінчалися успіхом. Сергій Сімінін, прагнучи вибити м’яч зі своєї штрафної, потрапив по нозі суперника і Ю.Вакс впевнено вказав на “точку”. Бернард впевнено реалізував свою спробу, забивши 3-й м’яч у Кубку України в 3-х іграх.

В залишений ігровий час головною дійовою особою матчу став голкіпер “Ворскли” Дмитро Непогодов, який кілька разів рятував свою команду. А коли до закінчення основного часу залишалося менше 5-ти хвилин Андрій Ткачук розрізною передачею вивів Д.Хльобаса один на один з воротарем “Шахтаря” і 21-річний нападник полтавчан оформив дубль.

Нагадаємо, що перша баталія між колективами завершилася розгромною звитягою “гірників” 4:0, тому у наступний раунд змагань пробилися саме підопічні М.Луческу.