субота, 21 жовтня 2017 р.15:55

Україна мінімально перемогла збірну Уельсу

КИЇВ. 28 березня. УНН. У черговому контрольному поєдинку національної збірної України в рамках підготовки до фінальної стадії чемпіонату Європи 2016 року, команда Михайла Фоменка перемогла Уельс на НСК “Олімпійський” з результатом 1:0, передає кореспондент УНН.

Єдиний м’яч у зустрічі був проведений “жовто-блакитною” дружиною на 28 хвилині. Після виконання подачі зі штрафного положення Руслана Ротаня, футболісти Уельсу помилилися зі створенням штучного офсайду, що призвело до голу Андрія Ярмоленка.

У другому таймі гості відзначилися тільки дальнім ударом у виконанні Джо Аллена, котрий кулаками відбив Андрій Пятов.

Команди зіграли у таких складах:

Україна: Пятов — Ярмоленко, Хачеріді, Гармаш, Степаненко, Кучер, Шевчук (Будковський, 46), Коваленко, Федецький, Ротань (к) (Сидорчук, 59), Зозуля.

Запасні: Бойко (гк), Шевченко (гк), Гусєв, Тимощук, Кравець, Малишев, Петряк, Каменюка, Караваєв, Путівцев, Селін.
Стартові 11 футболістів Уельсу: Хеннессі — Гантер, Тейлор, Девіс, Е. Вільямс (к), Честер, Аллен, Х’юз, Черч, Лоуренс, Джон. Вільямс.

Нагадаємо, що у попередньому товариському поєдинку команда Михайла Фоменка в Одесі святкувала мінімальну перемогу над Кіпром — 1:0.