Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 18 березня 2018 19:45
Новини: Політика
14484

Військові для переатестації у Міноборони пройдуть поліграф

Військові для переатестації у Міноборони пройдуть поліграф

Степан Полторак

КИЇВ. 30 березня. УНН. У Міністерстві оборони України відбудеться переатестація офіцерів з застосуванням поліграфа для оптимізації штатної структури відомства. Про це написав на своїй сторінці у Facebook міністр оборони України Степан Полторак, передає УНН.

"Я прийняв рішення щодо оптимізації штатної структури Міністерства оборони України та перегляду функціональних обов’язків офіцерів міністерства. Мушу визнати, що неможливо працювати ефективно при такому роздутому штаті – 770 посад лише у Міністерстві оборони України. У нас забагато людей, які за своїми здібностями просто не можуть приймати рішення, а знаходяться ці люди на відповідальних посадах", - написав він.

Тому, за словами міністра, ретельний аналіз виконавської діяльності, аудит функціональних обов’язків на відсутність дублювання функцій та аудит нормотворчої бази – основні кроки реформ.

На думку С.Полторака, стосовно нормотворчої бази потрібні чіткі вимоги, які містяться у наказах та інструкції до виконання наказів.

"Нам потрібно дуже багато чого міняти, бо система, яка існує зараз, не працює. Саме зважаючи на ці факти, я прийняв рішення щодо оптимізації чисельності Міністерства, паралельно буде йти робота по інших органах управління. Прийняття рішень щодо оптимізації чисельності особового складу відбуватиметься лише після проведення переатестації кожного офіцера. Під час переатестації буде з’ясовано, чи відповідає військовослужбовець займаній посаді, якщо військовослужбовець підтвердить свої професійні здібності, - йому буде запропоновано відповідну посаду, або посаду, яку він займав раніше, або посаду у територіальних органах управління", - наголосив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керівники підрозділів Міноборони пройдуть перевірку поліграфом

Після підписання Директиви та проведення переатестації особового складу, зазначив С.Полторак, він планує перерозподілити функціональні обов’язки всіх офіцерів, а також делегувати деякі свої повноваження заступникам міністра та начальникам департаментів.

Він підкреслив, що кожен керівник повинен приймати самостійні рішення згідно з повноваженнями, а також нести повну відповідальність за прийняті рішення.

"Під час проведення переатестації, військовослужбовці пройдуть випробування поліграфом", - уточнив він.

С.Полторак наголосив, що суть оптимізації полягає не у механічному скороченні, а у ґрунтовній роботі щодо перегляду ролі кожного військовослужбовця під час виконання службових обов’язків.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...