Середа, 18 січня 2017 18:31

Хокеїсти "Донбасу" стали переможцями чемпіонату України

КИЇВ. 31 березня. УНН. У київському "Палаці Спорту" відбулася четверта зустріч фінальної серії чемпіонату України з хокею за підсумками якої ХК "Донбас" став володарем золотих медалей, а ХК "Дженералз" - "срібних", повідомляє кореспондент УНН.

Рахунок у зустрічі відкрив гравець гостей Катрич, котрий вразив ворота Едуарда Захарченка дальнім кидком. Під завершення періоду "Донбас" подвоїв перевагу - російський легіонер Олександр Журун замкнув передачу з пяточка свого партнера - 2:0.

У заключному періоді команди обмінялися закинутими шайбами - Захаров у гостей і Безуглий киян. Хокеїст "Дженералз" мав нагоду зменшити відставання, однак його кидок прийшовся в штангу і матч завершився перемогою гостей - 3:1.

Таким чином "Донбас" завершив серію з рахунком 4:0 на свою користь.

Нагадаємо, що хокеїсти "Кременчука" та харківського "Витязя" стали бронзовими призерами змагань.