Четвер, 23 березня 2017 16:25

ФК “Олімпік” перервав безвиграшну серію у матчі з “Говерлою”

КИЇВ. 3 квітня. УНН. У поєдинку 20 туру української Прем’єр-ліги донецький “Олімпік” в гостях в Ужгороді на стадіоні “Авангард”, завдав поразки “Говерлі” — 2:0, повідомляє УНН з посиланням на сайт УПЛ.

З перших хвилин команди обмінювались моментами, які завершували у господарів Орест Кузик, а у гостей Віталій Гошкодеря.

Більш успішним з них виявився представник “Олімпіка”, який використав перший же епізод, а асистували йому Антон Поступаленко та Володимир Танчик. Досить швидко приїжджа команда залишилась у меншості: друга жовта картка Танчику була показана за те, що він швидко не відійшов від м’яча під час пробиття штрафного. Проте чисельна нерівність ніяк не позначилась на малюнку гри — навіть більше володів м’ячем “Олімпік”.

Ще відчутніше володарювали на полі підопічні Романа Санжара після перерви, швидко подвоївши перевагу та встановив остаточний результат — це Кадфі Мохаммед здалеку поцілив у дальній нижній кут.

Окрім того “Олімпік” завершував зустріч ще без одного вилученого — другий “гірчичник” отримав Темур Парцванія.

Відзначимо, що це перша перемога “Олімпіку” в семи останніх зустрічах.

Нагадаємо, що з 20 очками донеччани посідають 9-те місце, а “Говерла” знаходиться на 1-му із 16 пунктами.