Четвер, 30 березня 2017 12:12

Серб Н.Джокович став переможцем Мастерсу в Маямі

КИЇВ. 4 квітня. УНН. Перша ракетка світу серб Новак Джокович став чемпіоном турніру в Маямі (США), обігравши в двох сетах японця Кей Нісікорі в фіналі змагань з рахунком 6:3, 6:3, повідомляє УНН з посиланням на Sky sports.

Поєдинок тривав 1 годину 27 хвилин. Перша ракетка світу, 28-річний Н.Джокович, реалізував п’ять брейк-пойнтів і допустив дві подвійні помилки. 26-річний японець, що займає шосте місце в рейтингу АТР, зробив два брейка і зробив п’ять помилок при подачі.

Таким чином, сербський спортсмен залишається лідером в особистих зустрічах гравців — 7:2.

Відзначимо, що титул завойований на турнірі в Маямі став для Н.Джоковича четвертим у сезоні і 63-м в кар’єрі, принісши тенісисту більше мільйону доларів призових і 1000 рейтингових очок.

Додамо, що Н.Джокович в 28-й раз переміг на турнірі серії Мастерс і вийшов на перше місце в історії за цим показником, обійшовши Рафаеля Надаля.