неділя, 23 липня 2017 р.23:03

Нападник “Штутгарта” А.Кравець відзначився гольовою передачею у матчі Бундесліги

КИЇВ. 4 квітня. УНН. У 28-му турі німецької Бундесліги “Штутгарт”, за який виступає форвард київського “Динамо” Артем Кравець, зустрівся на виїзді зі своїм сусідом по турнірній таблиці, командою “Дармштадт 98”. Про це повідомляє прес-служба “біло-синіх”, передає УНН.

Господарі поля повели на 26-й хвилині, однак на 45-й Гентнер зрівняв рахунок, а на третій компенсованій Рупп з передачі саме А.Кравця, який головою відкинув м’яч партнеру під удар, вивів гостей вперед.

Однак втримати перемогу “Штутграту” не вдалося — на 51-й хвилині рахунок знову став рівним. Підсумок зустрічі — нічия 2:2, яка зберегла за “Штутгартом” 12-е місце — 33 очки.

Зазначимо, що у наступному поєдинку елітної німецької першості “Штутгарт” прийматиме лідера змагань мюнхенську “Баварію”.

Додамо також, для А.Кравця цей матч став 11-м у Бундеслізі та другим у стартовому складі.