субота, 19 серпня 2017 р.20:49

"Черкаські Мавпи" поразкою завершили регулярний чемпіонат України

КИЇВ. 4 квітня. УНН. У передостанньому матчі регулярного чемпіонату України “Суперліга Фаворит Спорт” Черкаські Мавпи на домашньому паркеті поступилися южненському “Хіміку”, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

У дебюті господарі зробили акцент на кидки з дистанції, проте така ставка Максима Міхельсона не спрацювала. “Мавпи” левову частку очок набрали з “фарби”, куди результативно вривалися захисники. “Хімік”, в свою чергу, ідеально кидав з дистанції, що дозволило команді Олега Юшкіна мінімально виграти стартові 10 хвилин.

На третю чверть команди виходили за нічийного результату 39:39, але у наступні 20 хвилин зароблена невелика перевага южненців дозволила підопічним О.Юшкіна святкувати 26 перемогу у нинішньому сезоні — 83:74.

У переможців 16 очками відзначився Сидоров, у Петрова 12 + 8 підбирань, Конєв здобув 11 балів. У господарів найрезультативнішим став Шаламов — 17 балів, Завадський — 15 і 11 додав Носков.

Повідомляється, що незважаючи на те, що цей поєдинок не мав жодного турнірного значення, О.Юшкін виставив свій найсильніший склад, в той час як М.Міхельсон не міг розраховувати на травмованих Артамонова, Сизова та Тіщенко.