середа, 26 липня 2017 р.14:48

Л.Суарес приніс перемогу "Барселоні" у грі ЛЧ проти ФК "Атлетико"

Л.Суарес приніс перемогу

КИЇВ. 6 квітня. УНН. Каталонська “Барселона” з домашньої перемоги розпочала виступ у чвертьфінальній стадії Ліги чемпіонів у протистоянні з мадридським “Атлетико”, передає УНН.

На початку зустрічі каталонці більше контролювали м’яч, але відкрити рахунок вдалося гостям — після пасу Коке точним ударом відзначився Фернандо Торрес. Однак, на 35 хвилині Ф.Торрес виявився антигероєм поєдинку — нападник отримав вилучення через удар по ногах Серхіо Бускетса. У “Барселони” небезпечного удару головою завдав Неймар — м’яч пішов над поперечкою.

Після перерви господарі газону почали використовувати чисельну перевагу притискаючи футболістів “Атлетика” до воріт, що в одному із моментів призвело до голу у виконанні Луїса Суареса. Згодом “синьо-гранатові” розіграли ще одну гольову атаку — передачу Дані Алвеса в один дотик ударом головою замкнув Л.Суарес та встановив остаточний результат — 2:1.

Варто відзначити, що у паралельній грі мюнхенська “Баварія” завдяки голу Артуро Відаля вдома перемогла португальську “Бенфіку” — 1:0.

Нагадаємо, що останню домашню поразку в Лізі чемпіонів “синьо-гранатові” зазнали в травні 2013 року, поступившись мюнхенській “Баварії” з рахунком 3:0. Цей програш є єдиним в останніх 37 домашніх матчах (при 30 перемогах).