Четвер, 23 березня 2017 00:45

Центровий О.Лень відзначився 10 очками у зустрічі проти БК “Атланта”

КИЇВ. 6 квітня. УНН. Баскетболісти “Фінікс Санс” зазнали 58 поразки у регулярному чемпіонаті НБА, поступившись на виїзді “Атланті Ховкс”, повідомляє УНН.

Матч розпочався із чотирьох підряд набраних очок у виконанні О.Леня. При цьому “Фінікс” реалізував 8 триочкових у першій чверті, а український гравець ще одного разу ставав на лінію штрафних кидків та виконав одне влучання з гри — 38:28.

У третій 12-хвилинці господарі паркету зробили ривок 11:0, що призвело до рівної ситуації на табло — 66:66. Накінці передостанньої чверті уродженець Антрациту нагадав публіці про своє вміння завершувати атаки слем-данком. У заключному відрізку протистояння баскетболісти “Атланти” завдяки швидким проривам (27 набраних очок проти 11 у “Санс”) збільшили перевагу та завершили матч перемогою 103:90.

Відзначимо, що крім очок у швидких проривах, представники “Атланти” домінували за кількістю набраних пунктів у “фарбі” — 48 проти 26 у “Фінікса”, а також припустилася меншої кількості втрат — 16:24.

На рахунку 22-річного українця 10 очок (3/8 двоочкові, 4/4 штрафні кидки), 7 підбирань, 2 передачі, перехоплення та блок-шот при 4 втратах.

Найрезультативнішим баскетболістом зустрічі став одноклубник О.Леня атакуючий захисник Девін Букер — 34 очки.

Нагадаємо, що “Атланта” перебуває у групі лідерів Східної конференції — 46 перемог при 32 поразках. У “Фінікса” 20 виграшів та 58 поразок.