Четвер, 30 березня 2017 16:23

ФК "Олександрія" вибив з Кубка України київське "Динамо"

КИЇВ. 6 квітня. УНН. На стадіоні "Ніка" ФК "Олександрія" завдяки мінімальній перемозі 1:0, у чвертьфінальній стадії Кубка України, вибив зі змагань київське "Динамо", передає кореспондент УНН.

Гол був забитий Артемом Чорним в середині першої половини - прямим ударом з кутового із лівого флангу, футболіст закрутив м’яч у ближню "дев'ятку" воріт Олександра Рибки – 1:0. У другому таймі за другу жовту картку був вилучений півзахисник "біло-синіх" Сергій Рибалка.

Найкраща можливість зрівняти рахунок у "динамівців" виникла на 60 хвилині, коли після удару Віталія Буяльського, який отримав передачу від Дерліса Гонсалеса та сейву Новака, м’яч влучив у стійку воріт.

Сумарний рахунок протистояння 2:1 на користь "Олександрії", яка слідом за "Шахтарем" і "Зорею" вийшла в півфінал турніру.
Відзначимо, що для "Олександрії" – це перший вихід у півфінал Кубка України за всю історію існування команди.

Нагадаємо, що "Динамо" ставало володарем Кубка країни в останні два сезони (2013/14 та 2014/15).