Четвер, 25 травня 2017 13:35

"Зоря" розгромила "Волинь" і пробилась до півфіналу Кубка України

КИЇВ. 6 квітня. УНН. У матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України з футболу на стадіоні "Славутич Арена" в Запоріжжі, луганська "Волинь" забила п’ять м’ячів без відповіді у ворота "Волині", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФК "Зоря".

Перший тайм завершився тільки мінімальною перевагою "Зорі" – гол на рахунку капітана команди Артема Гордієнка. Але у другій частині зустрічі "Волинь" не стримала напору номінальних господарів – відзначилися Іван Петряк (50 хвилина), Олександр Караваєв (77, 87) та Євген Опанасенко (90 + 1).

За підсумком двох матчів підопічні Юрія Вернидуба перемогли 6:0 і стали півфіналістами турніру.

"Зоря": Олексій Шевченко, Євген Панченко, В'ячеслав Чечер, Євген Ткачук, Артем Сухоцький, Артем Гордієнко (к) (Пауліньо, 69), В'ячеслав Танковскій, Джаба Ліпартія (Ігор Чайковський, 59), Олександр Караваєв, Іван Петряк, Філіп Будковський (Денис Безбородько, 62).

"Волинь": Богдан Шуст, Андрій Богданов, Івіца Жуніч, Артем Шабанов, Миха Горопевшек, Сергій Кравченко (к), Сергій Логінов, Олег Герасимюк (Артем дудик, 71), Володимир Польовий, Редван Мемешев (Роман Никитюк, 87), Дмитро Козьбан (Ярослав Діда, 46).

Нагадаємо, що першим учасником півфіналу став "Шахтар", двоє інших визначаться у сьогоднішніх поєдинках: "Динамо" – "Олександрія" та "Дніпро" – "Сталь".