пʼятниця, 22 вересня 2017 р.17:12

"ПСЖ" і "Манчестер Сіті" зіграли унічию у чвертьфіналі ЛЧ

КИЇВ. 7 квітня. УНН. У першій двоматчевій зустрічі чвертьфіналу Ліги чемпіонів паризький “Парі Сен-Жермен” розійшовся унічию з рахунком 2:2 із англійським “Манчестер Сіті”, передає УНН.

На початку зустрічі Едінсон Кавані вивів передачею віч-на-віч з голкіпером півзахисника Блеза Матюіді, який впав через поштовх опонента — рефері пенальті не призначив. Але через кілька хвилин арбітр все-таки вказав на 11-метрову точку. До позначки підійшов Златан Ібрагімович, удар у нижній кут шведа відбив Джо Харт. Згодом З.Ібрагімович не використав гольовий момент, пробивши вище воріт.

Після невикористаних нагод парижан, гравці англійського клубу відкрили рахунок — автор м’яча Кевін де Брюйне.

Згодом, помилка опорного півзахисника Фернандо призвела до курйозного голу шведського бомбардира “Парі Сен-Жермен” — 1:1.

Вийти вперед господарям вдалося на 59 хвилині завдяки добиванню після кутового Адріена Рабьйо. З.Ібрагімович міг збільшити перевагу, але після його виграної боротьби у Гаеля Кліші і удару головою, м’яч потрапив у хрестовину воріт.

“Манчестер Сіті”, а саме Фернандіньйо, встановив паритет у грі за рахунок помилки оборонців парижан — 2:2.

Додамо, що в паралельному поєдинку німецький “Вольфсбург” на власному полі переміг мадридський “Реал” з результатом 2:0.