Субота, 27 травня 2017 15:38

Команда українця Є.Коноплянки перемогла у першому матчі 1/4 фіналу ЛЄ

КИЇВ. 8 квітня. УНН. Чинні володарі трофею Ліги Європи іспанська “Севілья” вперше перемогла на виїзді у поточному розіграші турніру у першій чвертьфінальній зустрічі проти “Атлетика” з Більбао, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Ще до перерви чинні переможці турніру могли забити як мінімум тричі. На 10-й хвилині Кевін Гамейро не потрапив в створ після подачі з кутового.

В середині тайму Евер Банега небезпечно пробив здалеку, після чого Яго Еррерін в стрибку кінчиками пальців перевів м’яч в штангу, а ще пізніше Вітоло не реалізував вихід один на один з голкіпером після пасу Мікаеля Крон-Делі.

Наприкінці тайму господарі відповіли своєю нагодою — Беньят Ечебаррія подав зі “стандарту” в штрафну, після чого Аріц Адуріс пробив головою в штангу. Але що не вийшло у 35-річного ветерана в першій половині, то вдалося на початку другого. Нападник замкнув на дальній штанзі подачу Муньяїна з правого флангу.

Однак, вісім хвилин потому Муньяїн віддав “результативну” передачу суперникам. Нападник хотів відпасувати назад на Ерреріна, а знайшов Банегу, який швидко переадресував м’яч Тімоті Колодзейчаку — 1:1.

Забитий м’яч додав гостям впевненості і “Севілья” домоглася свого завдяки голу Вісенте Іборрі, котрий з’явився на полі із лави запасних — 2:1.

Відзначимо, що гравець збірної України Євген Коноплянка вийшов на поле на 68 хвилині, змінивши М.Крон-Делі.