Пʼятниця, 26 травня 2017 18:42

М.Луческу очікує важкої гри з "Брагою" у Львові

Мірча Луческу

КИЇВ. 8 квітня. УНН. Румунський рульовий “Шахтаря” Мірча Луческу повідомив щодо результату стартової зустрічі 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому “Шахтар” на виїзді одержав звитягу над португальською “Брагою” (1:2), передає УНН з посиланням на сайт донеччан.

“Завершився видовищний поєдинок двох гідних суперників. У першому таймі ми добре організували оборону. За великим рахунком „Брага“ нічого не створила, за винятком одного удару в сторону воріт. Ми ж в кінці першого тайму використали можливість після кутового — і забили”, — розпочав наставник “помаранчево-чорних”.

За його словами, команда знала, що грала проти технічного, агресивного колективу.

“Спробували не давати їм вільних зон для побудови атак. Зі свого боку в другому таймі використовували швидкі атаки і контратаки — це могло привести до більш великого рахунку. „Брага“ — хороша команда, і я думаю, що у Львові на нас чекає складна гра”, — підсумував М.Луческу.

У свою чергу, автор голу, оборонець “Шахтаря” Ярослав Ракицький, охарактеризував португальців, як “команду зі швидким нападом та півзахистом”.