Пʼятниця, 24 березня 2017 20:47

БК "Хімік" став третім півфіналістом "Суперліги Фаворит Спорт"

КИЇВ. 10 квітня. УНН. Чинні чемпіони України з баскетболу гравці южненського “Хіміка” здобули путівку в півфінал “Суперліги Фаворит Спорт” сезону 2015/16 років, передає УНН з посиланням на прес-службу клубу.

У другій зустрічі чвертьфінальної стадії змагань, гравці “Хіміка” на виїзді перемогли “Волиньбаскет-WOG” з результатом 83:68.

З кожною чвертю южненці потрохи нарощували перевагу, що вилилось в 15 очок гандикапу.

Запорукою перемоги гостей стала успішна гра в атаці дуету Метью Шоу/Володимир Конєв. Ця пара набрала в сумі 36 очок, а В.Конєв завдяки 10 підбиранням став автором дабл-даблу.

Варто відзначити,що головний наставник южненців Олег Юшкін заявив про можливу неналежну налаштованість своїх підопічних, оскільки у першому протистоянні цих команд перевага “Хіміка” склала 32 очки.

Таким чином “Хімік” став третім півфіналістом “Суперліги Фаворит Спорт”. Раніше путівки до 1/2 фіналу оформили “Динамо” і “Кривбас”.

Нагадаємо, що суперник команди О.Юшкіна у наступній стадії змагань визначиться у протистоянні “Миколаєва” та “Черкаських Мавп”. У цій парі результат у серії нічийний — 1:1.