Неділя, 28 травня 2017 14:11

ФК “Лестер” переміг “Сандерленд” та наблизився до чемпіонства в АПЛ

Джеймі Варді

КИЇВ. 10 квітня. УНН. Дубль Джеймі Варді допоміг “Лестеру” святкувати виїзну перемогу над командою колишнього гравця київського “Динамо” Джермейна Ленса — “Сандерлендом”. Зустріч 33 туру англійської Прем’єр-ліги відбулася на “Стедіум оф Лайт”, передає УНН.

Перший тайм запам’ятався нереалізованим моментом оборонця Моргана — гравець “Лестера” після подачі кутового завдав удару головою без опіки опонентів, але м’яч пішов поблизу стійки. У господарів під завісу тайму Фабіо Боріні був близьким аби відкрити рахунок, але кіпер гостей Каспер Шмейхель відзначився сейвом.

У другі 45 хвилин зустрічі гравці “Лестера” підтвердили свої амбіції стосовно перемоги в АПЛ. Спочатку довгий закид від Дрінкуотера завершив влучанням Дж.Варді, а в додатковий час кращий нападник “лисів” реалізував вихід один на один із воротарем Віто Манноне і подвоїв рахунок — 2:0.

Таким чином, “Лестер” зміцнив першу сходинку у турнірній таблиці АПЛ — 72 очки.

Додамо, що найближчий переслідувач команди Клаудіо Раньєрі “Тоттенхем” з розгромним рахунком переміг "Манчестер Юнайтед" (3:0). Таким чином між командами за п'ять турів до кінця чемпіонату сім очок різниці.