пʼятниця, 28 липня 2017 р.13:23

Капітан збірної України став найрезультативнішим гравцем матчу у складі БК "Канту"

Капітан збірної України став найрезультативнішим гравцем матчу у складі БК

КИЇВ. 11 квітня. УНН. БК "Канту" капітана баскетбольної збірної України Кирила Фесенка провів матч регулярного чемпіонату італійської Ліги А проти "Трентіно", повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Українець за 30 хвилин ігрового часу став найрезультативнішим у складі своєї команди – 15 очок (4/6 двоочкових, 7/13 штрафних), Крім того центровий оформив дабл-дабл - зробив 10 підбирань (7 в атаці), а також віддав 2 передачі.

Зазначимо, що попри затяжний ривок у стартовій та на початку другої чверті ривок 15:0, баскетболісти "Канту" зазнали виїзної поразки від "Трентіно" у матчі 27 туру чемпіонату Італії – 75:79.

Нагадаємо, що "Канту" практично лишилися шансів на прохід в плей-офф - 10 перемог в 27 матчах та підсумкове 13 місце у турнірній таблиці.