вівторок, 25 липня 2017 р.05:22

БК “Черкаські Мавпи” став останнім учасником півфіналу “Суперліги Фаворит Спорт”

КИЇВ. 11 квітня. УНН. У Черкасах відбувся вирішальний третій поєдинок чвертьфінальної серії плей-офф “Суперліги Фаворит Спорт”, в якому місцеві “Мавпи” приймали “Миколаїв” і завершили серію на свою користь — 2:1, повідомляє УНН з посиланням ФБУ.

З перших хвилин баталії “Мавпи” задіяли пресинг проти опонентів, що дало свої плоди — 19:13 після першої чверті.

Баскетболістам “Миколаєва” вдалося наздогнати господарів у третій десятихвилинці. Точними дальніми кидками відзначилися Онуфрієв та Шостуха, а також результативній прохід під кільце вчинив Носков.

На старті заключного відрізку черкасці зусиллями Сизова і Холла двічі перехопили м’яч. Натомість “Миколаїв” продовжував атакувати з-за дуги, але кидки гостей в заключній десятихвилинці стали потрапляти в кільце помітно рідше, що вилилося в перемогу “Мавп” 68:64.

Повідомляється, що тріо Артамонов/Носков/Холл принесли господарям 38 очок. Найкращим виконавцем у складі “Миколаєва” став Денис Іванов — 19 + 10 підбирань.

Додамо, що “Черкаські Мавпи” вийшли в півфінал “Суперліги Фаворит Спорт”, де зіграють з южненскім “Хіміком”. Перша зустріч відбудеться на паркеті южненців 14-го квітня.