понеділок, 16 жовтня 2017 р.22:45

“Манчестер Сіті” і “Реал” стали першими півфіналістами Ліги чемпіонів

КИЇВ. 12 квітня. УНН. Відбулися повторні поєдинки в рамках двох чвертьфінальних іграх Ліги чемпіонів УЄФА, повідомляє УНН.

Англійський “Манчестер Сіті” попри нереалізований пенальті Серхіо Агуеро у першому таймі, однак завдяки єдиному голу у домашній грі Кевіна Де Брюйне проти французького “Парі Сен-Жермен” (1:0) — за сумою двобою здолав суперника із Парижу з результатом 3:2.

У протистоянні мадридського “Реала” і німецького “Вольфсбурга” на стадіоні “Сантьяго Бернабеу”, хет-трик португальської зірки футболу Кріштіану Роналду допоміг взяти реванш за виїзну поразку “королівського” клубу 0:2. Таким чином далі крокує “Реал”.

Нагадаємо, що 13 квітня визначаться інші учасники 1/2 фіналу змагань у матчах “Атлетико” — “Барселона” і “Бенфіка” — “Баварія”.