Вівторок, 17 січня 2017 09:29

Футболісти “Волині” та “Карпат” зіграли у нульову нічию

КИЇВ. 17 квітня. УНН. В рамках 22 туру чемпіонату України “Ліга Парі-Матч” луцька “Волинь” на стадіоні “Авангард” розділила очки у протистоянні із львівськими “Карпатами” — 0:0, передає УНН з посиланням на сайт ФК “Волинь”.

Початок кожного тайму був однаковим. Саме на перших хвилинах львів’яни демонстрували активність, яка потім зникала. Але Густаво Бланко Лещук та Денис Мірошниченко свої напівмоменти не використали, а решту часу дані гравці та їхні партнери змушені були захищатись.

“Волинь” завдяки активності та гостроті в першій 45-хвилинці забила навіть два голи. Втім, бригада арбітрів спочатку зафіксувала порушення правил з боку Міхи Горопевшека, а у другому випадку судді відмінили взяття воріт через офсайд у Івіци Жуніча.

Єдиний гольовий момент “Карпат” був створений у другій частині баталії — удар Артура Карнози пройшов в сантиметрах від рамки воріт господарів.

Зазначимо, що здобуте очко дозволило “Волині” набрати загалом 15 і перебувати на 12-й позиції. “Карпати” мають 24 бали і знаходяться у середині турнірної таблиці.