Субота, 25 березня 2017 16:08

"Шахтар" у донецькому дербі розгромив "Олімпік"

КИЇВ. 17 квітня. УНН. “Шахтар” у другому таймі оформив перемогу над донецьким “Олімпіком” у 22 турі української Прем’єр-ліги, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФК “Шахтар”.

У порівнянні з попереднім матчем Ліги Європи з “Брагою” (4:0) в стартовому складі “гірників” відбулися відразу сім замін, а капітанську пов’язку вперше надів Тарас Степаненко. Разом з тим через дискваліфікацію пропускали гру Даріо Срна та Олександр Кучер.

Усі три взяття воріт сталися у другому таймі. Забивали Веллінгтон Нем (46 хвилина), Марлос (пенальті, 83) та Едуардо (90).

“Шахтар”: Пятов, Кобін, Ордець, Кривцов, Шевчук, Степаненко (к), Малишев, Нем (Марлос, 71), Дентіньо, Бернард (Тайсон, 71), Гладкий (Едуардо, 46).

“Олімпік”: Махарадзе, Парцванія, Гришко (к), Петров, Немчанінов, Гошкодеря, Огиря (Доронін, 68), Моха, Танчик (Драченко, 61), Поступаленко (Степанюк, 84), Матяж.

Варто зазначити, що до цієї гри футболісти “Олімпіка” жодного разу не програли у весняній частині чемпіонату.

Нагадаємо, що наступний матч команда Мірчі Луческу проведе 20 квітня на виїзді з “Олександрією” в рамках півфіналу Кубка України.