вівторок, 26 вересня 2017 р.11:18

Нападник А.Мілевський допоміг перемогти румунському ФК “Конкордія”

КИЇВ. 18 квітня. УНН. У сьомому турі групи вильоту чемпіонату Румунії екс-футболіст збірної України Артем Мілевський у складі ФК “Конкордія” здобув перемогу, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

На 23 хвилині матчу “Конкордія” перетворила розіграш стандарту на гол — А.Мілевський замкнув головою передачу партнера, відправивши м’яч у дев’ятку воріт.

Загалом українець провів на полі 84 хвилини, після чого був замінений. У підсумку матч завершився з рахунком 2:1 на користь “Конкордії”.

Нагадаємо, що два попередні поєдинки А.Мілевський пропускав через дискваліфікацію зв’язану із вилученням у матчі 4-го туру зони вильоту чемпіонату Румунії.

Додамо також, у третьому турі змагань А.Мілевський став автором гольового дублю у ворота “Ботошані” (3:0).