вівторок, 25 липня 2017 р.01:04

Лідери чемпіонату Англії “Лестер” і “Арсенал” втратили очки

КИЇВ. 17 квітня. УНН. У 34 турі англійської Прем’єр-ліги претенденти на чемпіонство “Лестер” та “Арсенал” не зуміли перемогти у своїх поєдинках, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

У домашній зустрічі “Лестера” проти “Вест Хема”, господарі зусиллями головного голеодора Джеймі Варді відкрили рахунок, котрий протримався незмінним до 84 хвилини. У той момент голи Керрола та Крессвелла кардинально змінили ситуацію на футбольному полі — 2:1 на користь “Вест Хема”. Рятівником “лисів” став Ульоа, котрий в компенсований час забив з пенальті — 2:2.

Натомість лондонський “Арсенал” на стадіоні “Емірейтс” втратив перемогу над “Крістал Пелас”. За “канонірів” на 45 хвилині відзначився Алексіс Санчес, а у гостей гол в останні 10 хвилин основного часу забив Яннік Боласі — 1:1.

Таким чином “Лестер” залишився на вершині чемпіонату АПЛ — 73 очки, натомість “Арсенал” з 60-ма пунктами ділить 3-тє і 4-те місця із “Манчестер Сіті”, який днем раніше розгромив лондонський “Челсі” (0:3).

Нагадаємо, що у наступній грі “Арсенал” вдома зустрінеться із “Вест Бромвічем”, а “Лестер” прийматиме “Суонсі”. Обидва майбутні суперники команд Арсена Венгера і Клаудіо Раньєрі знаходяться у нижній частині турнірної таблиці.