Пʼятниця, 20 січня 2017 18:35

Гандболісти київського "ЦСКА" мінімально перемогли ГК "ЗНТУ-ЗАБ"

КИЇВ. 19 квітня. УНН. В одному із найбільш захоплюючих поєдинків сезону в чоловічій гандбольній Суперлізі київське “ЦСКА” на своєму майданчику завдав поразки (29:28) найбільш принциповому супернику — “ЗНТУ-ЗАБ”, передає УНН з посиланням на Федерацію гандболу України.

Перший тайм виграли запоріжці 17:14. Зрівняти рахунок гравцям “ЦСКА” вдалось лише на 51-й хвилині матчу завдяки голу Дмитра Тютюнника — 25:25. Далі команди йшли м’яч в м’яч — 26:26, 27:27, 28:28. Вирішальним в поєдинку став гол Івана Тимощука. На 59-й хвилині він закинув м’яч, відповісти на який гості вже не зуміли.

Відзначимо, що даний виграш “ЦСКА” збільшив шанси підопічних Володимира Леонтьєва на бронзові нагороди чемпіонату — 18 очок після 15 поєдинків. “ЗНТУ-ЗАБ” в турнірній таблиці і надалі четвертий із 16 пунктами в 17 зіграних зустрічах.

Нагадаємо, що на вершині турнірної таблиці чемпіонату двовладдя. По 32 очки набрали запорізькі клуби “Мотор” та “ZTR”, однак перша із команд має три гри в запасі.

Склади клубів та кількість забитих м’ячів:

“ЦСКА”: Панченко, Шупик; Плясун 10, Тютюнник 6, Басараб 5, Тимощук 5, Пилявський 3, Бережний, Гурин, Єфремов, Мунтян, Охотніков, Танасеску, Телішевській,

“ЗНТУ-ЗАБ”: Джулай, Волювач; Михайлютенко 6, Касай 6, Черкащенко 5, Лихін 5, Ільченко 4 , Білоус 1, Паровінчак 1, Гладицький, Горбачов, Горіга, Кравченко, Рубан, Скиба, Резнік.