Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
четвер, 19 жовтня 2017 р.20:36
Новини: Політика

В.Гройсман назвав тіньові потоки на митницях викликом для нового КМУ

В.Гройсман назвав тіньові потоки на митницях викликом для нового КМУ

КИЇВ. 19 квітня. УНН. Серед пріоритетів новосформованого Кабінету Міністрів — забезпечення прозорої роботи митниці. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Національної ради реформ, передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

Зокрема, за словами Глави Уряду, необхідно забезпечити прозорість роботи української митниці.

"В ДФС на митницях є тіньові потоки, які мають доходити до центрального бюджету, а не доходять. Це виклик абсолютно для усіх нас, щоб ми навели в цій царині порядок, і кожна гривня була на обліку, і митниця була абсолютно прозорою", – заявив В.Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив, що здійснення деяких процедур на митниці у ручному режимі є неприпустимим.

"Ручний режим – це є реальне зловживання, яке використовують митники для того, щоби отримувати хабарі", – зауважив він.

Глава Уряду подякував Президенту за принципову позицію та підтримку з цього питання. Також є рішучість керівництва Державної фіскальної служби України та підтримка Парламенту щодо реформи даної сфери, зазначив він.

"Ми швидко там наведемо порядок і зробимо облік таким чином, щоби для людей було абсолютно зрозуміло, які товари переміщуються, яка у них митна вартість, як потрібно реагувати на контрабанду, як потрібно реагувати на недоплати. У всіх буде можливість себе реалізувати на справі, а не просто у розмовах, тому ми зараз будемо приступати до вирішення цього питання", – зазначив В.Гройсман.

Джерело: УНН
Теги: ДФС,
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...