Субота, 25 березня 2017 20:30

Українські тхеквандисти завоювали 17 нагород на ЧЄ ITF

КИЇВ. 20 квітня. УНН. У Салоніках (Греція) завершився 31-й європейський чемпіонат з тхеквандо ITF серед дорослих. Національна збірна України закінчила виступ із 17-ма нагородами у доробку, передає УНН з посиланням на Спортивний комітет України.

У розділі “туль” чемпіоном континенту став Микола Яковенко (2 дан). У двобоях-спарингах наші представники тричі піднімалися на першу сходинку: Іван Волошин — у 50 кг, Денис Гречішніков — у 64 кг, Баграт Адамія — понад 85 кг.

Індивідуальне “срібло” на турнірі вибороли Максим Дерябін і Вікторія Гудзенко. Віце-чемпіонами Старого Світу в команді двічі ставали наші чоловіки та один раз жінки. Чоловіча команда України відзначилася у розділах “туль” та “спаринг”, а жіноча команда — у “самозахисті”.

Двічі бронзовими призерами ЧЄ-2016 стали Марія Дубовік та Андрій Клименко. Ще одним бронзовим призером Європи став Владислав Шульга, в розділі “спаринг” до 85 кг.

Тричі наші представники були третіми завдяки колективним зусиллям. Жіноча команда увійшла до чільної трійки в розділах “туль” і “спецтехніка”, а чоловіча — у самозахисті.

Варто зазначити, що разом із дорослою першістю проходив юніорський чемпіонат. На рахунку молодих тхеквондистів 43 медалі — 9 “золотих”, 15 “срібних”, 19 “бронзових”.

Загалом чемпіонат Європи з тхеквондо (ITF) проходив з 11 по 17 квітня 2016 року. В турнірі брали участь спортсмени з 31 країни.