середа, 26 липня 2017 р.17:17

Відбулися перші півфінальні матчі Кубка України з футболу

КИЇВ. 21 квітня. УНН. У перших зустрічах півфінальної стадії Кубка України з футболу “Дніпро” мінімально переміг луганську “Зорю”, а “Шахтар” на виїзді не зумів переграти “Олександрію”, передає УНН з посиланням на прес-служби команд.

Підопічні Мирона Маркевича на “Дніпро-Арені” завдяки єдиному голу у поєдинку Романа Зозулі на 17 хвилині, здобули перемогу над луганською “Зорею” 1:0. У складі гостей зрівняти встановити паритет мав нагоду Микита Каменюка, але не зумів реалізувати 11-метровий удар.

Крім того футболісти “Зорі” догравали матч у меншості — серб Желько Любенович впродовж 10 хвилин у середині другого тайму отримав дві жовті картки.

В іншому протистоянні “Олександрія”, котра на чвертьфінальній стадії вибила зі змагань київське “Динамо”, на домашньому стадіоні “Ніка” зіграла унічию 1:1 із донецьким “Шахтарем”.

За господарів відзначився півзахисник Василь Грицук (36), зрівняти рахунок вдалося нападникові “гірників” Едуардо (54).

Нагадаємо, що матчі-відповіді у цих парах відбудуться 11 травня.