Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
субота, 21 жовтня 2017 р.00:05

Президент Казахстану підписав закон про хімічну кастрацію педофілів

Президент Казахстану підписав закон про хімічну кастрацію педофілів

КИЇВ. 20 квітня. УНН.  Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв підписав закон "Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів Республіки Казахстан з питань захисту прав дитини", яким передбачається хімічна кастрація осіб, які здійснили сексуальне насильство над дитиною, передає УНН з посиланням на сайт президента Казахстану. 

Повідомляється, що він спрямований на вдосконалення системи захисту прав дітей. Одна з поправок в законопроекті стосується примусового заходу медичного характеру - хімічної кастрації педофілів.

"У КоАП (кодекс про адмін.порушення - ред.), в Кримінально-виконавчий кодекс, вносяться поправки... спрямовані на посилення покарання за злочини проти статевої недоторканності. У тому числі введена норма про примусову міру медичного характеру у вигляді хімічної кастрації педофілів" , - заявив при обговоренні ініціативи член комітету з соціально-культурного розвитку Сенату Парламенту Толеубек Мукашев.

Крім того, законопроект передбачає створення республіканського банку даних про дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків. 

Як повідомляло УНН, президент Казахстану Н.Назарбаєв планує приїхати в Україну в 2016 році

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини