пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.08:57

Київський БК "Динамо" вийшов у фінал "Суперліги Фаворит Спорт"

Київський БК

КИЇВ. 22 квітня. УНН. У вирішальному п’ятому матчі півфінальної серії баскетбольного чемпіонату України "Суперліга Фаворит Спорт" баскетболісти київського "Динамо" здобули гостьову перемогу над "Кривбасом", передає кореспондент УНН.

Команди з початку баталії зробили акцент на гру в захисті і після половини чверті рахунок у мало результативному матчі становив 6:3 на користь криворіжців. Влучний кидок під сирену стартових 10 хвилин від Анатолія Шунделя встановив рахунок 14:11.

У наступні десять хвилин кілька влучних дальніх спроб захисника Дмитра Забірченка вивели вперед "Кривбас", але кияни трималися поблизу – 32:29. Доля поєдинку та усієї серії визначилася у третьому періоді, коли "динамівці" створили затяжний ривок 14:0, що призвело до перемоги – 73:59 та виграшу у серії 3:2.

Найрезультативніші баскетболісти матчу – "Динамо": Фандербурк 19, Анісімов 18 + 13 підбирань, Чигринов 13. У "Кривбаса" 16 балів на рахунку Івшина, 10 у Липовцева.

Як повідомляв УНН, першим фіналістом чемпіонату став чинний чемпіон України южненський "Хімік".