Новини: Київ
22296

ФК "Динамо Київ" достроково став чемпіоном України

ФК "Динамо Київ"

КИЇВ. 24 квітня. УНН. Футбольний клуб "Динамо Київ" достроково стало чемпіоном України з футболу, обігравши вдома полтавську "Ворсклу", передає УНН.

Матч закінчився з рахунком 1-0. Єдиний гол у зустрічі забив Жуніор Мораєс на 35-ій хвилині матчу.

Завдяки перемозі у 23-му турі “Динамо” відірвалося від “Шахтаря” на 10 очок.

У загальному реєстрі чемпіонських титулів, включаючи радянський період, цей тріумф став 28-м за ліком.

Як повідомляв УНН, ФК “Динамо Київ” може достроково, за кілька турів до кінця чемпіонату України з футболу стати переможцями прем’єр-ліги.

Дострокове чемпіонство стало можливим після того, як у поєдинку в Одесі 23 квітня місцевий “Чорноморець” відібрав очки у донецького “Шахтаря”. Нагадаємо, матч завершився внічию 1:1.

У разі перемоги “Динамо” над “Ворсклою” у киян стане 64 очки — на сім більше, ніж у донеччан.

Додамо, що з огляду на те, що в 25-му турі “Динамо” мало грати з запорізьким “Металургом”, який припинив своє існування, фактична відстань між грандами українського футболу становитиме вже 10 очок, а за три тури таку різницю очків відіграти неможливо.

Охорону громадського порядку забезпечували майже 400 працівників структурних підрозділів головного управління Національної поліції у місті Києві та військовослужбовців Національної гвардії України.