Пʼятниця, 15 грудня 2017 10:29

“Шахтар” унічию завершив перший півфінал Ліги Європи із “Севільєю”

КИЇВ. 29 квітня. УНН. У півфінальному поєдинку Ліги Європи, який проходив у Львові, донецький “Шахтар” та чинний чемпіон турніру іспанська “Севілья” переможця не виявили — 2:2, передає кореспондент УНН.

“Севілья” з початку матчу захопила ініціативу і відкрила рахунок на 6-й хвилині — нападник Кевін Гамейро знайшов передачею Віктора Вітоло і атакуючий півзахисник іспанців пробив низом поміж Андрія Пятова. У середині тайму Марлос ударом з дальньої дистанції перевірив голкіпера Давіда Сорію, який зафіксував м’яч у руках.

Згодом господарі поля зрівняли рахунок. Ярослав Ракицький вивіреним пасом вивів на побачення Марлоса з воротарем і бразилець відправив м’яч у нижній кут воріт. Після розіграшу кутового і верхової подачі від Марлоса, Тарас Степаненко головою пробив Д.Сорію — 2:1.

У другому таймі К.Гамейро мав кілька нагод аби відзначитися і в одному епізоді француз досяг свого, однак арбітри зафіксували положення поза грою. Попри те, що французькому бомбардирові не вдалося забити з гри, представник “Севільї” завдав точного удару з пенальті і встановив фінальний рахунок зустрічі 2:2.

Український легіонер іспанської “Севільї” Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі і провів на полі 59 хвилин.

Відзначимо, що на трибунах “Арени-Львів” слідкував за українсько-іспанським протистоянням головний тренер “Дніпра” Мирон Маркевич, а також один із помічників наставника національної збірної України — Андрій Шевченко.

Додамо, що в іншому півфінальному протистоянні іспанський “Вільяреал” на домашньому стадіоні переміг англійський “Ліверпуль” — 1:0.