пʼятниця, 21 липня 2017 р.21:13

БК “Хімік” здобув другу перемогу у фіналі “Суперліга Фаворит Спорт”

КИЇВ. 29 квітня. УНН. У третьому матчі фінального протистояння чемпіонату України “Суперліга Фаворит Спорт”, що відбулося у київському “Палаці Спорту”, баскетболісти южненського “Хіміка” святкували перемогу та вийшли вперед у серії — 2:1, повідомляє кореспондент УНН.

Гравці “Хіміка” з початку поєдинку зробили значний заділ у рахунку — 10:0, лише після цього баскетболіст “Динамо” Олександр Липовий відзначився одним точним штрафним кидком. На першу перерву команди пішли за переваги гостей в +11.

Надалі столична команда весь час проводила гонитву за опонентом.

У заключній 10-хвилинці “динамівці” досягли свого, встановивши паритет у зустрічі 63:63. Однак, триочковий від центрового “Хіміка” В’ячеслава Петрова повернув перевагу южненцям, котра залишилась до фінального свистка — 75:78.

У переможців 18 очок на рахунку Метью Шоу, дабл-даблом відзначився В’ячеслав Петров — 16 + 11 підбирань. У складі “Динамо” 24 пункти набрав Кеннет Фандербурк, 17 у Олександра Липового.

Нагадаємо, що у першому матчі серії “Динамо” здобуло перемогу 79:77, але в наступному “Хімік” взяв реванш 80:75.

Додамо також, у Києві 30 квітня о 16:00 відбудеться четвертий поєдинок даної серії.