Вівторок, 28 березня 2017 13:58

БК “Кривбас” став володарем бронзових медалей “Суперліги Фаворит Спорт”

КИЇВ. 2 травня. УНН. У Кривому Розі відбувся вирішальний п’ятий матч бронзової серії офіційного чемпіонату України з баскетболу “Суперліга Фаворит Спорт”, в рамках якого місцевий “Кривбас” приймав “Черкаські Мавпи”, передає УНН з посиланням на ФБУ.

Допустивши 14 втрат за стартові 20 хвилин зустрічі, “Мавпи” повністю провалилися в атаці, а 3 фоли основного центрового Станіслава Завадського додали проблем наставнику черкащан, команда якого вирушила на велику перерву з дефіцитом в 19 балів.

Незважаючи на обмежену ротацію (не грав Дмитро Глєбов та Дмитро Тихонов), “Кривбас”, захопивши лідерство ще з перших хвилин, впевнено довів вирішальний матч до перемоги — 70:50.

Таким чином криворізькі баскетболісти виграли п’ятий поєдинок серії і стали бронзовими призерами “Суперліги Фаворит Спорт”.

Статистика — “Кривбас”: Бояркін 17 + 5 передач, Забірченко 17 + 5 передач, Івшин 12, Липовцев 11 + 10 підбирань + 5 передач, “Мавпи”: Кобець 14 + 6 підбирань, Сізов 9, Тіщенко 7.

Як повідомляв УНН, тріумфатором чемпіонату вдруге став южненський “Хімік”, який з рахунком 3:1 переграв у серії київське “Динамо”.