Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
вівторок, 17 жовтня 2017 р.06:06

Єврокомісія запропонувала продовжити прикордонний контроль у Шенгенській зоні

Єврокомісія запропонувала продовжити прикордонний контроль у Шенгенській зоні

КИЇВ. 4 травня. УНН. Єврокомісія сьогодні запропонувала продовжити ще на шість місяців прикордонний контроль в країнах Шенгенської зони, передає УНН з посиланням на DW.

Як зазначається, таке рішення прийнято у зв'язку з проблемами в охороні зовнішніх кордонів ЄС в умовах міграційної кризи.

Зараз свої кордони контролюють шість з 26 країн Шенгенської зони. Німеччина, Австрія, Швеція, Норвегія і Данія вдалися до цього заходу через наплив біженців, а Франція - через високой рівень терористичної загрози, викликаного терактами в Парижі в листопаді 2015 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влітку тимчасово відновлять контроль на кордонах Польщі з країнами ЄС

Ці країни вирішили зберегти перевірки на кордонах, оскільки, на їхню думку, ситуація з біженцями залишається нестійкою, і нелегали можуть використовувати альтернативні шляхи, щоб потрапити на територію певних держав ЄС. Зокрема, йдеться про середземноморський маршрут через Лівію та Італію.

Шенгенський кодекс про кордони дозволяє продовжувати прикордонний контроль не більше чотирьох разів протягом двох років. Німеччина 13 вересня 2015 року стала першою країною Шенгенської зони, яка почала контролювати свої внутрішні кордони.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...