Четвер, 25 травня 2017 17:44

"Шахтар" завершив у нічию перший тайм матчу з "Севільєю"

КИЇВ. 5 травня. УНН. Нідерландська бригада арбітрів на чолі із Бйорном Кейперсом зафіксувала нічийний рахунок 1:1 після першого тайму поєдинку “Севілья” — “Шахтар”, передає УНН.

Перший тайм півфінального протистояння Ліги Європи на стадіоні “Рамон Санчес Пісхуан” розпочався з-за ініціативи іспанського колективу, котра вилилася у забитий м’яч французького форварда Кевіна Гамейро (9 хвилина).

Однак, ближче до перерви “гірники” почали більше володіти м’ячем і відновили паритет у грі — гол на рахунку Едуардо (44).

Нагадаємо, що для проходження у фінал українському клубові необхідно забивати ще один м’яч, не пропустивши жодного, адже зустріч на “Арені-Львів” завершилася з результатом 2:2.

Додамо також, у паралельному поєдинку англійський “Ліверпуль” перемагає іспанський “Вільяреал” — 1:0.