Неділя, 22 січня 2017 06:08

"Шахтар" завершив виступи у Лізі Європи

КИЇВ. 6 травня. УНН. На стадіоні “Рамон Санчес Пісхуан” місцевий ФК “Севілья” завдав поразки донецькому “Шахтарю” у півфінальному протистоянні Ліги Європи УЄФА, передає УНН.

На 9 хвилині зустрічі обрізка в центрі поля бразильського півзахисника Тайсона, котрий віддавав передачу назад захисникові Максиму Малишеву, призвела до виходу віч-на-віч нападника Кевіна Гамейро із Андрієм Пятовим. Удар французького бомбардира прийшовся у нижній кут воріт — 1:0.

Згодом ситуація на полі змінилася і донеччани почали більше часу проводити біля воріт Давіда Сорії. В останніх атаках дебютної 45-хвилинки передача Марлоса у центр карного майданчику дозволила Едуардо зрівняти рахунок — 1:1.

Початок другого тайму вирішив долю двохматчевого протистояння. Спочатку К.Гамейро використав свою сильну сторону — швидкість, і завдяки забіганню випередив оборонця та голкіпера “Шахтаря” та переправив м’яч у сітку воріт. Пізніше правий захисник Маріано ударом з дальньої дистанції встановив остаточний рахунок 3:1.

Сумарний результат двох матчів 5:3 на користь іспанців.

Відзначимо, що “Севілья” в семи зустрічах із українськими командами п’ять разів виграла та двічі зіграла у нічию.

Додамо, що другим фіналістом турніру став англійський “Ліверпуль” (3:1 загальний рахунок), який у другому поєдинку переміг “Вільяреал” — 3:0.