Понеділок, 05 грудня 2016 14:29

ФК "Дніпро" гарантував бронзові медалі чемпіонату України

КИЇВ. 7 травня. УНН. У 25 турі "Ліга Парі-Матч" футболісти дніпропетровського "Дніпра" у Луцьку здобули гостьову перемогу над "Волинню" з результатом 3:2, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "Дніпра".

На велику перерву команди пішли за лідерства луцького колективу. На 42-й хвилині після навісу з правого флангу атаки "Волині" Ян Лаштувка не зміг далеко відбити м'яч кулаками в боротьбі з Жунічем і захисник ударом в падінні через себе зумів по високій дузі відправити м'яч у сітку.

Надалі три м’ячі потрапили у сітку воріт господарів. Гольовою стала комбінація на 48 хвилині за участі Бруно Гами, Матеуса і Руїса. Португалець діагоналлю низом знайшов у штрафному форварда, який відкинув м'яч трохи назад під удар коста-риканському півзахисникові, який переправив м’яч у порожній кут - 1:1.

"Дніпро" продовжив нарощувати тиск і буквально через кілька хвилин двічі міг виходити вперед, проте Бруно Гама і Безус по черзі з близької відстані не зуміли переграти Шуста. Але ще куди більш кращий момент стався на 55-й хвилині у "Волині", після того як в районі центральної лінії поля помилився Дмитро Чигринський. Мемешев без опору втік до воріт, обіграв Лаштувку і бив вже майже в порожню рамку, але звідти вибити м'яч встиг Євген Шахов.

Відмінна атака "Дніпра" по центру завершилася точним вертикальним пасом Євгена Шахова на Романа Безуса, який на 64 хвилині акуратним ударом в дальній кут реалізував момент.

Воротар Роман Шуст на 77-й хвилині нічого не зміг вдіяти з тим, що рахунок став 3:1 на користь гостей. Саме тоді Матеус реалізував 11-метровий штрафний удар, після того як саме Шуст в стрибку не за правилами зупинив швидкісний прохід до лицьової Руїса.

Наступні хвилини показали, що до перемоги "Дніпра" було далеко. Після штрафного у виконанні Кравченко Горопевшек випередив Лаштувку і послав м'яч у сітку, котрий виявився остаточним - 2:3.

Зазначимо, що "Дніпро" достроково став володарем бронзових медалей чемпіонату України. Підопічні Мирона Маркевича мають в активі 52 очки, що на 7 більше від найближчого опонента "Зорі".

Нагадаємо, "Ворскла" на виїзді перемогла "Зорю".