Неділя, 22 січня 2017 20:25

ФК "Олександрія" вперше в історії пробився в Лігу Європи

КИЇВ. 7 травня. УНН. За тур до завершення української Прем'єр-ліги "Олександрія" на стадіоні "Ніка" обіграла аутсайдера чемпіонату ужгородську "Говерлу" з рахунком 2:0. Про це інформує УНН з посиланням на сайт УПЛ.

На 17 хвилині півзахисник господарів Дедечко ударом з-за меж карного майданчику надіслав м’яч в сантиметрах від стійки воріт. "Олександрія" активніше діяла і кутовий команди Володимира Шарана завершився голом Микицея. До перерви господарі могли подвоїти перевагу, але вихід віч-на-віч Куліша з голкіпером завершився ударом у штангу.

На початку другої 45-хвилинки фол у власній карній зоні збоку Ряшка призвів до жовтої картки гравця та пенальті у ворота Бабенка, який реалізував Запорожан – 2:0.

У підсумку "Олександрія" набрала 35 очок та залишилась на 6-му місці, гарантувавши собі першу в історії команди участь в єврокубках, а саме Лізі Європи. "Говерла" з 7-ма балами розмістилася на передостанній 13 сходинці.

Склади команд:

"Олександрія": Владислав Леванідов, Антон Шендрик, Сергій Басов, Сергій Чеботаєв, Станіслав Микицей, Михайло Козак (Артем Чорний, 59 хвилина), Василь Грицук, Денис Дедечко, Віталій Пономар (Дмитро Леонов, 69), Андрій Запорожан (Євген Банада , 79), Станіслав Куліш.

"Говерла": Дмитро Бабенко, Ігор Гончар, Михайло Ряшко, Дмитро Єременко (Павло Іванов, 14), Олексій Савченко, Олексій Хоменко, Віктор Гей, Віталій Гемега, Ігор Худоб'як (Євген Добровольський, 76), Орест Кузик, Юрій Тома.

Нагадаємо, ФК "Дніпро" гарантував бронзові медалі чемпіонату України.