Субота, 25 березня 2017 00:50

"Барселона" розгромила "Еспаньйол" та одноосібно очолила Прімеру

КИЇВ. 9 травня. УНН. У каталонському дербі в рамках 37 туру чемпіонату Іспанії (Прімера) футболісти “Барселони” не залишили жодних шансів “Еспаньйолу”, здобувши перемогу з рахунком 5:0, передає УНН з посиланням на сайт “Барселони”.

Перший тайм завершився лише мінімальною перевагою “синьо-гранатових” — гол на рахунку Ліонелля Мессі (8 хвилина). Однак, після перерви дубль оформив Луїс Суарес (52, 61), а згодом по м’ячу забили Рафінья (74) та Неймар (83).

Зазначимо, що протягом матчу “Барселона” мала колосальну перевагу за усіма компонентами — володінням м’ячем, ударами, ударами у площину воріт, а також виконаними штрафними, змусивши суперників на 11 разів більше порушити правила.

Серед інших результатів варто відзначити поразку від “Леванте” ще одного лідера Прімери мадридського “Атлетіко” (1:2). Інший мадридський гранд “Реал” переміг “Валенсію” (3:2).

Таким чином у турнірній таблиці за тур до завершення чемпіонату “Барселона” захопила пальму першості — 88 очок. Всього лиш на один пункт відстає “Реал”. “Атлетіко” з 85 балами замикає чинну трійку.

Додамо, що клуб українця Євгена Коноплянки “Севілья” на власному полі поступилася “Гранаді” 1:4. Вінгер збірної України провів усі 90 хвилин у грі, але не зумів відзначитися результативними діями.