Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
понеділок, 23 жовтня 2017 р.19:04
Новини: Суспільство

Л.Гриневич розповіла про пріоритети діяльності Міносвіти до кінця року

Л.Гриневич розповіла про пріоритети діяльності Міносвіти до кінця року

КИЇВ. 10 травня. УНН. Головними пріоритетами діяльності в 2016 році стануть боротьба з бюрократизмом, перегляд старих освітніх програм та аудит науково-інноваційної діяльності навчальних закладів та особлива увага до ПТУ. Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з представниками інститутів громадянського суспільства, членами Громадської ради при МОН України та експертами, передає кореспондент УНН.

"Ми визначили п'ять пріоритетів, які зараз разом з урядом ми розглядаємо для включення їх в програму кабінету міністрів до кінця 2016 року. Зокрема, дерегуляція та дебюрократизація управління системи освіти... Серце реформи, без якого ми не проведемо реформу середньої школи це оновлення змісту навчальних програм середньої школи", - розповіла Л.Гриневич.

Вона зазначила, що вже до кінця року буде переглянута програма навчання початкової школи та 9-х класів, для яких друкуються для наступного року підручники.

"Третім пріоритетом є модернізація професійно-технічних закладів, бо всім відомо про криза про невиправдане рішення передачі цих закладів для фінансування до місцевих органів самоврядування. Також мають бути розроблені нові стандарти змісту вищої освіти та проведено аудит науково-інноваційної системи освіти", - підсумувала Л. Гриневич.

Як повідомляв УННЛ.Гриневич запропонувала залучити бізнес до співфінансування профтехосвіти.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...