Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
понеділок, 23 жовтня 2017 р.17:38
Новини: Культура

Міжнародний фестиваль оповідання "Intermezzo" пройде у Вінниці

Міжнародний фестиваль оповідання

ВІННИЦЯ-КИЇВ. 11 травня. УНН. У Вінниці 26-29 травня проходитиме Міжнародний фестиваль оповідання "Intermezzo", присвячений постаті видатного українського письменника Михайла Коцюбинського, повідомили УНН-Центр у прес-службі Вінницької міської ради.

У цьому році учасники фестивалю через прозу та кіно намагатимуться створити діалог, який показуватиме сучасну ситуацію в країні засобами мистецтва.

У межах фестивалю відбудуться зустрічі з митцями, авторські читання та кінопокази на різних локаціях міста, а також цікаві культорологічні лекції, дискусії, музично-літературні перформанси, книжкові презентації, вечори поезії, виставки тощо. Майданчиками для спілкування вже традиційно стануть музей Михайла Коцюбинського, центральні площі міста, кінотеатр "Родина", галереї, книгарні та інші локації.

"Цьогорічний фестиваль присвячений темі моря, мотивам кримських новел М.Коцюбинського, історії та сучасній ситуації півострова через призму культури. Невипадково кримська програма буде стрижневою, і майже половина заходів буде присвячена саме їй. Михайло Коцюбинський побував у Криму 120 років тому, і в той час він, чи не найяскравіше проявив себе як письменник-модерніст", – розповів програмний директор фестивалю Олександр Вешелені.

Нагадаємо, соціально-освітній проект "ОгоРодина" стартує на Вінниччині.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...