Пʼятниця, 24 березня 2017 22:11

“Шахтар” став другим фіналістом Кубка України

КИЇВ. 11 травня. УНН. У Львові донецький “Шахтар” у матчі-відповіді півфіналу Кубка України здобув перемогу над “Олександрією” — 2:0. Про це УНН повідомили у прес-службі ФК “Шахтар”.

Олександрійська команда почала активно, але дуже скоро “гірники” стали проводити небезпечні атаки. На 15-й хвилині рахунок був відкритий: Срна зі штрафного навісив на лінію воротарського, звідки Максим Малишев пробив головою під поперечину. Під кінець півгодини гри двічі міг відзначитися Марлос. У першому випадку він не потрапив в створ з близької відстані, а другий момент для бразильця створив Срна і Марлос буквально “розстрілював” ворота — голкіпер олександрійців здійснив сейв.

Після відпочинку малюнок гри не змінився — “помаранчеві-чорні” атакували великими силами, а ось небезпечних моментів стало менше. На 64-й хвилині забив Тайсон, проте цей гол не був зарахований через офсайд. Вже у компенсований час Веллінгтон Нем пробивав в кут з лінії штрафної, а в наступній атаці після довгого пасу Ордеця бразилець технічно прокинув м’яч повз воротаря і вразив порожні ворота — 2:0.

Зазначимо, що, перемігши “Олександрію” з підсумковим рахунком 3:1, “Шахтар” вийшов у фінал Кубка України, де зустрінеться із “Зорею”.

Нагадаємо, що фінальний матч відбудеться у Львові 21 травня, причому 15 травня суперники зіграють в Запоріжжі в заключному турі Прем’єр-ліги.