Неділя, 22 січня 2017 03:59

Клуб українця В.Скрипника “Вердер” зберіг прописку у німецькій Бундеслізі

КИЇВ. 15 травня. УНН. В останньому 34 турі німецької Бундесліги бременський “Вердер” під орудою українського фахівця Віктора Скрипника переміг франкфуртський “Айнтрахт”, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

Єдиний та переможний м’яч підопічні В.Скрипника забили на 88-й хвилині. Відзначився Джилободжі — 1:0.

Такий результат дозволив “Вердеру” (13 місце, 38 очок) покинути зону стикових матчів, в яку опустилися їх сьогоднішні суперники (16 позиція, 36 балів).

Зазначимо, що “Штутгарт” (17 місце, 33 пункти) українців Артема Кравця і Бориса Тащі, набравши лише п’ять очок за останні 10 матчів, вилетів у Другу Бундеслігу. В останньому турі проти “Вольфсбурга” (1:2) обидва футболісти відіграли по одному тайму.

Нагадаємо, що раніше прямий вихід в Бундеслігу собі забезпечили “Фрайбург” і “Лейпциг”, а в стикових поєдинках “Айнтрахт” зустрінеться із “Нюрнбергом”.