Понеділок, 16 січня 2017 17:30

Збірна України здобула низку нагород на чемпіонаті Європи з самбо

КИЇВ. 15 травня. УНН. Протягом трьох днів в російському місті Казань проходить чемпіонат Європи з боротьби самбо. Перед стартом заключного дня “жовто-блакитна” збірна відзначилася 14-ма медалями різного ґатунку, передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

У спортивному розділі віце-чемпіонами Європи стали Наталія Смаль (вагова категорія 72 кг) та Артур Саркісян (74). Бронзові нагороди — у Анастасії Новікової (48 кг), Анастасії Шевченко (60 кг), Грачика Осипяна (52 кг), Марії Буйок (до 52 кг), Галини Ковальської (80 кг), Ярослава Ритко (100 кг).

У бойовому розділі “срібло” виборов Сергій Бобирь (62 кг), бронзові нагороди завоювали Богдан Бабенко (57 кг), Владислав Руднєв (74 кг), Максим Риндовський (82 кг), Анатолій Волошинов (100 кг) та Дмитро Побережець (100 +).

Нагадаємо, що на минулорічних змаганнях Старого світу, що проходили у Загребі (Хорватія), Україна завоювала 19 медалей і посіла перше місце у жіночому командному заліку серед спортивного самбо.