вівторок, 25 липня 2017 р.19:08

С.Гладир допоміг БК “Монако” з перемоги розпочати виступи в плей-офф чемпіонату Франції

КИЇВ. 15 травня. УНН. У стартовому матчі першого кола плей-офф чемпіонату Франції клуб баскетболістів збірної України Сергія Гладира та Кирила Фесенка “Монако” на власному майданчику переміг “Нантер”, передає кореспондент УНН.

“Монегаски” розпочали зустріч із затяжного ривку 8:0, протягом якого змусили помилятися опонентів та втрачати м’яч. За рахунку 23:9 тренер “Нантера” взяв тайм-аут. В кінцівці стартової чверті у грі з’явився С.Гладир і провів на паркеті практично всю другу 10-хвилинку, яка закінчилася впевненою перевагою господарів — 49:34.

У третій чверті точний триочковий С.Гладира вперше вивів “Монако” на двадцяти очкову перевагу — 68:48. Надалі у баскетболістів “Монако” не виникло проблем і вони святкували перемогу 93:76.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став екс-гравець южненського “Хіміка” Джамал Шулер — 22 пункти.

Українець С.Гладир провів на паркеті 20 хвилин за які набрав 3 очки (0/1 двоочкові, 1/3 триочкові) та зробив 4 підбирання.
Відзначимо, що капітан збірної України центровий Кирило Фесенко, котрий раніше підписав контракт з “Монако”, не дебютував у сьогоднішньому матчі.

Нагадаємо, що “Монако” став переможцем регулярного чемпіонату (27 перемог в 34 матчах) та здобув Кубок Франції 2015-16.
Додамо, що С.Гладир у сезоні 2013-14 років виступав за “Нантер” та разом із клубом був учасником Євроліги.