вівторок, 24 жовтня 2017 р.06:08

БК "Торонто Репторс" вперше в історії вийшов у фінал Східної конференції НБА

БК

КИЇВ. 16 травня. УНН. У сьомому матчі серії плей-офф півфіналу Східної конференції НБА єдиний канадський колектив Ліги "Торонто Репторс" завдав поразки "Маямі Хіт", передає кореспондент УНН.

Команди, котрі продовжили виступи без травмованих основних центрових Хасана Вайтсайда ("Хіт") і Йонаса Валанчюнаса ("Репторс"), провели дебютну чверть на рівних – 25:24. У наступні 12 хвилин гри лідери канадського колективу Демар ДеРозан і Кайл Лаурі допомогли команді піти на велику перерву маючи +6 очок (53:47).

Розвинути свій успіх гравці "Торонто" зуміли в середині третьої чверті, коли рахунок став 75:58. Цей ривок виявився вирішальним у визначенні переможця – 116:89.

Зазначимо, що головним фактором перемоги канадців стала гра на щитах – 50 підбирань проти 30 у гравців "Хіт".

Статистика баскетболістів – "Торонто": Лаурі 35 очок + 9 передач + 7 підбирань, Дерозан 28 + 8 підбирань, Бійомбо 17 + 16 підбирань, "Маямі": Вейд 16, Драгіч 16 + 7 передач, Вінслоу 14 + 8 підбирань.

Таким чином, з результатом 4:3 в серії, баскетболісти "Репторс" вперше у своїй історії пробилися у фінал Східної конференції, де протистоятимуть "Клівленд Кавальєрс".

Нагадаємо, що раніше у фінал Східної конференції пробився "Клівленд Кавальєрс", який переміг у серії "Атланту Хокс" 4:0. У фіналі Західної конференції зустрінеться "Оклахома Сіті-Тандер" (перемогла "Сан-Антоніо Сперс" 4:2) із чинним чемпіоном Асоціації "Голден Стейт Ворріорс" (завдали поразки "Портленд Трейл Блейзерс" 4:1).